Malonu, kad perkate „BoniMada“ internetinėje parduotuvėje. Pirkdami pas mus, visada turite teisę grąžinti prekę ir susigrąžinti pinigus arba ją pasikeisti į kitą norimą. Tiesa, visada jei turite dvejonių ar klausimų, visų pirma kreipkitės konsultacijos el. paštu info@bonimada.lt arba telefonu +370 67 601 760. Mūsų jauna ir atsakinga komanda padės jums, be to, tai padės Jums išvengti grąžinimo/keitimo procedūros.

Visgi, jei internetu pirkta prekė Jums netiko, informuokite mus apie tai el. paštu info@bonimada.lt. Gavę ir užpildę „Prekės grąžinimo ar keitimo prašymą", turite atsiųsti ją mums.

Per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, bet kurį pirkinį Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį, modelį ar tos pačios vertės prekę;
  • susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.
  • Prekė turi būti pateikta originalioje pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Keičiama arba grąžinama prekė turi būti pristatyta adresu Čerpių g. 5, Kaunas 52286. Siųsti galima kurjeriu, paštu, lpexpress terminalu arba pristatyti patiems nurodytu adresu, iš anksto susitarus. Kartu su grąžinama preke turi būti el-paštu/paštu pateiktas "Prašymas pakeisti ar grąžinti prekes" ir pirkimą įrodantis dokumentas (sąskaita faktūra).

Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka įvardintus kriterijus, pateikti prašomi dokumentai, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Transporto išlaidos nėra grąžinamos.

Prekė įsiminta

Šis tinklapis naudoja slapukus, jog suteiktų jums geriausią naršymo patirtį. Tęsdami naudojimąsi mūsų tinklapiu sutinkate su mūsų Privatumo politika.