Prekes iš „BoniMada“ pristatome visoje Lietuvoje. Be to, iš anksto susitarus, užsakymus galima patiems atsiimti adresu Čerpių g. 5, Kaunas. Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Jei prekės sandėlyje nėra, pristatymas trunka 4-10 darbo dienų.

Galimi pristatymo būdai:

Paštu registruota siunta: kaina priklauso nuo svorio. Vykdant užsakymą mūsų svetainėje ir pasirinkus šį pristatymo būdą, automatiškai bus susumuoti svoriai, bei pateikiama pristatymo kaina. Siuntinys pristatomas į artimiausią pašto skyrių. Kliento nurodytu adresu gaunamas pranešimas apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę liudijančiu dokumentu pašto skyriuje pirkėjas gali atsiimti siuntinį.

LP EXPRESS terminalai: Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir e-laišku. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai. Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės. Siunta gaunama sekančią dieną.

Pristatome prekes ir į užsienį. Dėl tikslios kainos kreiptis info@bonimada.lt

Prekė įsiminta

Šis tinklapis naudoja slapukus, jog suteiktų jums geriausią naršymo patirtį. Tęsdami naudojimąsi mūsų tinklapiu sutinkate su mūsų Privatumo politika.